Zadzwoń lub napisz

+48 602 370 506 +48 32 294 92 63 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Irlandii


Zwrot podatku – Irlandia

Legalne zatrudnienie w Irlandii oznacza dla wielu Polaków szansę na zwrot podatku. Wysokość nadpłaty z urzędu podatkowego zależy przede wszystkim od długości naszego pobytu na Zielonej Wyspie, wysokości zarobków, jakie tam otrzymywaliśmy od pracodawcy oraz wysokości odprowadzonych do urzędu zaliczek na podatek. Warto wiedzieć, że zwrot podatku z Irlandii możliwy jest do odzyskania do czterech lat wstecz, odkąd podejmowaliśmy tam zatrudnienie, stąd duża szansa na odzyskanie należnych pieniędzy.

Praca w Irlandii – jak odzyskać podatek?

Urząd podatkowy Revenue w Irlandii sam od siebie nie dokona wypłaty podatku na nasze konto. Pierwszy krok do odzyskania należnych pieniędzy musimy wykonać sami. W tym celu powinniśmy zebrać dokumenty potwierdzające nasze zatrudnienie na Zielonej Wyspie, w tym P45 lub P60. Jeśli nie mamy w posiadaniu tych dokumentów, warto zaopatrzyć się w ostatni otrzymany payslip, czyli rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z wynagrodzeniem. Kompletując dokumenty rozliczeniowe warto pamiętać również o wszelkich innych zaświadczeniach, czy też rachunkach jakie mamy w swoim posiadaniu. Dzięki nim możliwe jest skorzystanie z ulg i odliczeń od podatku, a co za tym idzie mogą przyczynić się one do zwiększenia zwrotu podatku z Irlandii.

Zwrot podatku z Irlandii – dowiedz się więcej

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam bardzo dokładnie przygotować wniosek podatkowy do irlandzkiego urzędu. Jeżeli więc zależy Państwu na uzyskaniu jak najwyższego zwrotu podatku z Irlandii, warto zastanowić się już teraz nad złożeniem odpowiednich dokumentów w naszym biurze.

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności służymy pomocą. Więcej informacji o zwrocie podatku z Irlandii znajdą Państwo w poszczególnych działach na naszej stronie internetowej.

pokaż podstrony