Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Irlandii - procedura


Rozliczenie podatku z Irlandii Pd. zostało przez nas bardzo uproszczone. Dzięki temu nie muszą już Państwo na własną rękę wysyłać dokumentów do irlandzkich urzędów. Nasze biuro pomoże Państwu odzyskać należny podatek z Irlandii. W celu usprawnienia całej procedury prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i postępowanie zgodnie z wytycznymi w nich zawartymi.

1. Kontakt z biurem naszej firmy

W celu rozpoczęcia całej procedury prosimy, aby skontaktowali się Państwo z naszym biurem. W tym przypadku można wybrać jeden z przedstawionych poniżej sposobów kontaktu:

  • formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie strony
  • telefon kontaktowy: +48 32 294 92 63 lub +48 602 370 506
  • poczta elektroniczna (e-mail): info@zwrotpodatkow.pl
  • bezpośrednia wizyta w naszym biurze

Każda z form kontaktu pozwoli Państwu uzyskać niezbędne informacje na temat składania wniosku o zwrot podatku z Irlandii Pd.

2. Niezbędna dokumentacja

Po otrzymaniu niezbędnych informacji na temat zwrotu podatku z Irlandii najważniejszym elementem jest skompletowanie wszystkich potrzebnych druków. Formularze, które będą Państwu potrzebne do złożenia wniosku o zwrot podatku z Irlandii mogą Państwo otrzymać za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub drogą elektroniczną. W przypadku tej drugiej opcji, konieczne będzie samodzielne wydrukowanie formularzy. Więcej na ten temat znajdą Państwo w zakładce Dokumenty.

3. Przesłanie dokumentów do naszego biura

Kiedy uda się Państwu skompletować wszystkie dokumenty niezbędne do starania się o zwrot podatku, prosimy o ich przesłanie listem poleconym do naszego biura, na adres:

“Jubira” F.H.U.
ul. Sienkiewicza 25b/1
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie

z dopiskiem “Zwrot podatku Irlandia”

Uwaga! Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za sposób przesyłania dokumentów. Stąd też prosimy, aby nie były one wysyłane listem zwykłym. W przypadku zagubienia lub zniszczenia przesyłki przez doręczyciela nie będą mogli Państwo uzyskać żadnych informacji, ani też dochodzić swoich racji. To z kolei może pozbawić Państwa szansy na otrzymanie zwrotu podatku z Irlandii. Dlatego też przed przesłaniem dokumentów, prosimy także o wykonanie kserokopii wszystkich dokumentów.

4. Kalkulowanie kwoty zwrotu

Zanim pełny wniosek wraz z załączonymi dokumentami zostanie przez nas przesłany do irlandzkiego urzędu, wykonana zostanie przez nas kalkulacja zwrotu, aby można było stwierdzić, czy należy się Państwu zwrot podatku. Dzięki kalkulacji kwoty zwrotu będą mogli Państwo dowiedzieć się ile szacunkowo wyniesie Państwa zwrot po rozpatrzeniu pełnej dokumentacji przez irlandzki urząd.

5. Złożenie wniosku w irlandzkim urzędzie

Kompletny wniosek przekazujemy w Państwa imieniu do stosownego urzędu w Irlandii. Nasze biuro prowadzi monitoring całej sprawy, aż do momentu odzyskania pełnej kwoty zwrotu. Czas oczekiwania na rozpatrzenie Państwa wniosku przez urząd w Irlandii trwa co najmniej 3 miesiące. Zapewniamy, że robimy wszystko, aby mogli Państwo jak najszybciej otrzymać swoje pieniądze, a w przypadku decyzji negatywnej składamy stosowne odwołania, aż do momentu zmiany decyzji irlandzkiego urzędu.

6. Przekazanie kwoty otrzymanego zwrotu

Otrzymany zwrot podatku, po potrąceniu prowizji za wykonanie przez nas usługi zostaje Państwu przekazany na rachunek złotówkowy lub przekazem pocztowym.