Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Interwencje w zagranicznych urzędach


Interwencje w zagranicznych Urzędach Skarbowych / Kasach Rodzinnych / Zakładach Pracy

Rozliczając się z zagranicznym fiskusem lub też starając się o uzyskanie zasiłku rodzinnego, niejednokrotnie możemy spotkać się z nieprzychylnością urzędników, którzy będą bardzo skrupulatnie sprawdzać nasze dokumenty i wytykać każdy, nawet najmniejszy, popełniony błąd. Aby zapobiec trudnym sytuacjom a w konsekwencji także nieuzyskaniu zwrotu podatku lub zasiłku, staramy się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, jakie przekazują urzędy naszym Klientom.

Dzięki temu możemy podejmować odpowiednie kroki i działania, które pozwolą nam jak najlepiej wykonać naszą usługę i doprowadzić do pozytywnego rozwiązania każdej powierzonej nam sprawy.

Na życzenie naszych Klientów możemy wykonać interwencje w zagranicznych urzędach skarbowych, zakładach pracy, niemieckich Kasach Rodzinnych, norweskim NAV, itp. poprzez:

  • tworzenie pism korygujących i wyjaśniających
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z urzędami
  • kontakt z zakładami pracy Klientów w celu wydania niezbędnych dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia rozliczenia zwrotu podatku lub uzyskania zasiłku rodzinnego z Niemiec odzyskanie niemieckiej karty urlopowej ULAG wyjaśnienie kwestii związanych z rozliczeniem ULAG z niemiecką Kasą Urlopową
  • interpretację dokumentacji otrzymywanej z zagranicznego urzędu
  • sporządzanie i przesyłanie odwołań od wydanych przez urząd niekorzystnych decyzji podatkowych
  • przejęcie sprawy urzędowej będącej w toku postępowania i doprowadzenie jej przebiegu do końca

Staramy się, aby każda nasza interwencja przynosiła jak największe profity dla naszych Klientów. Czasami warto zwrócić się o pomoc do naszych konsultantów, aby móc jak najlepiej i najdokładniej przeanalizować nurtujący nas problem urzędowy.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące interwencji w zagranicznym urzędzie – jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z nami za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.