Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

O nas


Zespół Serwisu zwrotpodatkow.pl pracuje dla Państwa, aby ułatwić i uprościć otrzymanie przez Państwa zwrotu podatku z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd., Holandii, Austrii, Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii oraz zasiłku rodzinnego z Niemiec, Austrii i Norwegii.

Zaczęliśmy swoją działalność na rynku polskim w roku 1998, aby pomóc osobom wyjeżdżającym do pracy za granicą, w sprawnym i skutecznym ściągnięciu nadpłaconego podatku z Niemiec. W roku 2001 rozpoczęliśmy skuteczną pomoc dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii. W roku 2004 rozszerzyliśmy swoją działalność o odzyskiwanie podatku z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Od roku 2009 umożliwiamy odzyskanie podatku z Norwegii oraz Austrii. Od roku 2011 rozliczamy podatki z Danii, a od 2012 roku podejmujemy procedurę odzyskania podatku ze Szwecji. Pomagamy także naszym klientom, którzy pracowali w Niemczech, w uzyskaniu zasiłku rodzinnego. Procedurę odzyskania tego świadczenia przeprowadzamy również w Austrii oraz Norwegii.

Naszym atutem jest współpraca z renomowaną zagraniczną kancelarią podatkowo prawną – “Imiolczyk & Kulp” i Towarzystwem Podatkowym Arbeitnehmer Lohnsteuerhilfeverein e.V. o dużym doświadczeniu w zwrotach podatku dla Polaków. Gwarantuje to nam dostęp do najnowszych przepisów podatkowych. Dysponujemy wiedzą, która już od wielu lat pozwala nam odzyskiwać dla naszych klientów 100% nadpłaconego podatku.

Dla naszych klientów zatrudnionych w Niemczech, oferujemy także dodatkowe usługi, takie jak:

  • konsultacje w zakresie prawa niemieckiego (rozwody, alimenty, uzyskanie obywatelstwa niemieckiego),
  • odzyskiwanie kart podatkowych, nielegalnie zagarniętych przez pracodawców,
  • pomoc w zakładaniu firm i prowadzeniu księgowości na terenie Niemiec (pozwolenia na pracę, legalizacja pobytu, ubezpieczenia chorobowe)
  • roszczenia urlopowe z niemieckiej kasy urlopowej “ULAG”,
  • sprawy sądowe z zakresu polskiego i niemieckiego prawa pracy.

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Oceniamy stan prawny oraz możliwości uzyskania zwrotu podatku wykorzystując aktualne przepisy ustawodawstwa podatkowego. Dzięki temu uzyskujemy dla Państwa najwyższe możliwe zwroty podatku.

W ciągu naszej działalności zaufało nam kilkanaście tysięcy klientów. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie, które zapewnia Państwu maksymalne zwroty oraz sprawną obsługę.