Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Usługi dodatkowe


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze biuro podatkowe postanowiło poszerzyć ofertę wykonywanych usług, tak, aby każdy z Państwa mógł uzyskać jak najwięcej profitów. Satysfakcja naszych Klientów, to także nasza satysfakcja, stąd też specjalnie dla Państwa podejmiemy się takich działań jak:

 • Interwencje w zagranicznych Urzędach Skarbowych / Kasach Rodzinnych / Zakładach Pracy
  Jeżeli z jakichś przyczyn Państwa wniosek dotyczący rozliczenia podatkowego lub przyznania zasiłku nie został pozytywnie rozpatrzony lub też nie otrzymali Państwo żadnej informacji z zagranicznego urzędu, wówczas za naszym pośrednictwem mogą Państwo dokonać tzw. interwencji. Ma ona na celu przyspieszenie prac urzędników, a także może pomóc w uzyskaniu zasiłku. Wykonując interwencje w imieniu naszych Klientów staramy się, aby do zagranicznych urzędów trafiały stosowne ponaglenia, aby przyspieszyć rozwiązanie Państwa sprawy.
 • Księgowość niemiecka (Gewerbe)
  Pomożemy Państwu założyć i prowadzić własną działalność na terenie Niemiec. Dzięki temu będą mogli Państwo zająć się rozwojem własnej firmy, a my zajmiemy się całą resztą.
 • Odzyskanie dokumentów pracowniczych (UK, Holandia, Austria, Niemcy)
  Jeżeli nie otrzymali Państwo odpowiednich dokumentów związanych z zatrudnieniem za granicą, pomożemy je Państwu odzyskać. Są one niezbędne w momencie, kiedy zechcą Państwo rozliczyć swój podatek.
 • Rejestracja konta bankowego w duńskim NEMkonto
  Wyjeżdżając do pracy w Danii każdy musi posiadać tamtejszy numer konta bankowego, na który przelewane będą środki pieniężne. Dlatego też za naszym pośrednictwem mogą państwo zarejestrować swoje konto w duńskim NEMkonto.
 • Tłumaczenia przysięgłe dokumentacji na język niemiecki i język angielski
  Bardzo często zdarza się, że starając się o zwrot podatku lub o zasiłek, zagraniczny urząd wymagał będzie dokumentacji przetłumaczonych na język angielski lub niemiecki. Nasze biuro od wielu lat współpracuje z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, na co dzień zajmującymi się dokumentami pracowników zagranicznych. Dlatego też mogą Państwo za naszym pośrednictwem wykonać niezbędne tłumaczenia.
 • Wykonywanie polskich deklaracji skarbowych / korekty zeznań
  Rozliczenie podatkowe jest w Polsce obowiązkowe. Jeżeli podejmowali Państwo pracę za granicą, możemy za pośrednictwem doświadczonych doradców podatkowych wykonać dla Państwa zeznania podatkowe za rok bieżący oraz korekty zeznań podatkowych za lata poprzednie. Więcej informacji w naszym biurze.
 • Wyrobienie numeru SoFi / BSN
  Za naszym pośrednictwem mogą Państwo wyrobić holenderski numer podatkowy, który jest niezbędny aby rozpocząć legalną pracę w Niderlandach.
 • Porady Prawne
  W naszym biurze istnieje możliwość umówienia się na poradę prawną z zakresu prawa niemieckiego ze szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego,prawa pracy, oraz prawa rodzinnego.
 • Odzyskiwanie świadczeń urlopowych z SOKA-BAU
  Za naszym pośrednictwem możecie Państwo odzyskać ekwiwalent/odszkodowanie za niewykorzystany urlop za okres pracy na terenie Niemiec
 • Odzyskanie świadczenia urlopowego z Danii – Feriepenge
  Posiadasz numer CPR, otrzymałeś korespondencję z Feriekonto? Skontaktuj się z naszą firmą. Prześlemy komplet dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o zwrot świadczenia urlopowego.

Więcej informacji na temat usług dodatkowych prowadzonych przez nasze biuro uzyskają Państwo w naszej siedzibie lub też kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.