Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Tłumaczenia przysięgłe


Tłumaczenia przysięgłe dokumentacji na język niemiecki i język angielski

W przypadku rozliczeń podatkowych, dotyczących pracy za granicą, wiele urzędów wymaga od Polaków, aby dostarczyli nie tylko oryginalne dokumenty poświadczające ich zatrudnienie w danym kraju, ale także aby dołączyli do wniosku tłumaczenia dokumentów na język niemiecki bądź angielski.

Najczęściej tłumaczeń przysięgłych wymagają dokumenty dotyczące zwrotu podatku z Niemiec, zasiłku rodzinnego z Niemiec i Austrii, zwrotu podatku z Belgii, Austrii, Holandii, Danii, Norwegii oraz Szwecji.

Nasze biuro podatkowe od wielu już lat współpracuje z tłumaczem przysięgłym, który specjalizuje się w dokumentach prawnych i finansowych dotyczących pracy za granicą. Dzięki temu możemy świadczyć usługę tłumaczenia dokumentów wymaganych jako załączniki do wniosków podatkowych.

Wycena sporządzenia dokumentów w obcym języku przez tłumacza przysięgłego ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od ilości treści, jakiej wymaga tłumaczenie.

Dzięki wieloletniej współpracy z tłumaczem możemy oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Pozwala nam to także skrócić czas oczekiwania na dokumenty obcojęzyczne. Starając się o zwrot podatku z zagranicy liczy się czas, ponieważ im szybciej złożone zostaną odpowiednie dokumenty, tym większe prawdopodobieństwo, że nasz wniosek zostanie szybciej rozpatrzony.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksowe rozliczenia podatkowe, dzięki czemu nie musicie Państwo martwić się o swój zwrot podatku. Zajmiemy się wszystkim co usprawni procedurę rozliczenia podatkowego z zagranicy.