Zadzwoń lub napisz

+48 602 370 506 +48 32 294 92 63 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Belgii


Belgia – zwrot podatku

Jeżeli podejmowali Państwo legalne zatrudnienie w Belgii to warto wiedzieć, że kolejną rzeczą jaką należy zrobić to rozliczyć się z tamtejszym urzędem skarbowym. W Belgii składanie zeznań podatkowych jest obowiązkowe, stąd też już teraz warto pomyśleć o złożeniu odpowiednich dokumentów do tamtejszego urzędu skarbowego.

Komu należy się zwrot podatku z Belgii?

Zwrot nadpłaconego podatku z Belgii może przysługiwać osobom, które legalnie pracowały na terenie tego europejskiego kraju ­ czyli wtedy, gdy pracodawca odprowadzał za te osoby podatek do fiskusa. O zwrot podatku z Belgii można starać się do 3 lat wstecz. Warto wiedzieć, że w przypadku otrzymania imiennej deklaracji podatkowej z urzędu, obowiązek podatkowy następuje automatycznie. Na deklaracji tej znajduje się bowiem  informacja, do kiedy należy złożyć zeznanie podatkowe.

Podstawą do tego, aby złożyć zeznanie podatkowe w Belgii i tym samym móc otrzymać zwrot podatku z tamtejszego urzędu skarbowego, są dokumenty, w tym te, które uzyskaliśmy od pracodawcy. Zalicza się do nich m.in. Lonnfiche.

O tym co należy zrobić, aby rozliczyć się z belgijskim fiskusem mogą Państwo przeczytać w dziale Procedura. Powierzając nam swoje rozliczenie mają Państwo pewność i świadomość tego, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej otrzymali Państwo pozytywną decyzję z belgijskiego urzędu, a także aby pieniądze z tytułu zwrotu podatku jak najszybciej znalazły się na Państwa koncie.

Zachęcamy do korzystania z usług naszego biura. Nasi konsultanci dokładnie wytłumaczą Państwu co należy dostarczyć do nas, aby skompletować wniosek rozliczeniowy. W razie jakichkolwiek niejasności, służymy pomocą i wsparciem.

pokaż podstrony