Zadzwoń lub napisz

+48 602 370 506 +48 32 294 92 63 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Holandii


Holandia - zwrot podatku

Czy mieszkając lub pracując w Niderlandach przez cały rok mogę ubiegać się o zwrot podatku z Holandii?

Na to pytanie odpowiedź jest twierdząca, ponieważ w takiej sytuacji z rocznego rozliczenia podatkowego można starać się odzyskać podatek z Holandii. Płacąc podatek od dochodów, zyskujecie Państwo prawo do starania się o jego odzyskanie, np. po powrocie do Polski.

Jakie są korzyści podatkowe z partnerstwa?

W sytuacji, gdy Państwa życiowy partner (np. współmałżonek) nie ma dochodu w rozliczanym roku podatkowym lub jego dochód nie przekroczył ustalonego limitu i chcecie się Państwo z nim wspólnie rozliczać, najprawdopodobniej jesteście Państwo uprawnieni do refundacji lub ulgi podatkowej w swoim rozliczeniu holenderskim.

Dlaczego warto rozliczyć się z holenderskim urzędem skarbowym?

Odzyskiwane przez nasze biuro wysokie kwoty zwrotu podatku, powinny zachęcić każdego podatnika do złożenia wniosku. Minimum formalności z Państwa strony przy maksymalnym wysiłku jaki nasze biuro włoży w Państwa rozliczenie z pewnością  zaowocuje  odzyskaniem  wysokiej  kwoty zwrotu podatku.

Dodatkowo zastosowanie rozliczenia partnerskiego lub ulgi na dzieci może znacząco wpłynąć na wysokość odzyskanego zwrotu. Mając aż 5 lat na rozliczenie się, warto zadbać o skompletowanie niezbędnych dokumentów i przystąpić do rozliczenia jak najszybciej.

Więcej informacji dotyczących zwrotu podatku z Holandii znajdą Państwo w poszczególnych działach na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do częstych odwiedzin, a także do składania wniosków podatkowych za pośrednictwem naszego biura. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

pokaż podstrony