Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Norwegii - procedura


Specjalnie dla Państwa uprościliśmy całą procedurę rozliczania norweskiego podatku, dając Państwu tym samym możliwość odzyskania pieniędzy z norweskiego urzędu w sposób prosty i szybki. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami poprzez formularz na naszej stronie www, telefonicznie, poprzez e-mail lub osobiście i złożą Państwo kompletny wniosek podatkowy.

Państwa rozliczenie nie jest dla nas kolejnym z wielu zleceń jakie musimy wykonać. Do każdego rozliczenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam w sposób szybki i najbardziej skuteczny sposób odzyskać dla Państwa należne pieniądze z norweskiego urzędu. Państwa zadowolenie z naszych usług to dla nas najlepsza nagroda.

Pracując w Norwegii warto pamiętać o tym, że wracając do Polski będą Państwo mogli rozliczyć swój podatek i otrzymać zwrot należnych Państwu pieniędzy. Rozliczenia i korekty w zeznaniach podatkowych w Norwegii można dokonywać nawet do 3 lat wstecz.

Rozliczając się poprzez nasze biuro podatkowe mają Państwo możliwość skorzystania z różnego rodzaju norweskich ulg podatkowych. Nasi konsultanci weryfikując wniosek postarają się pomóc Państwu otrzymać jak największy zwrot podatku z Norwegii. Dlatego też, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług i rozliczyć swój norweski podatek, zachęcamy do postępowania według poniższych wytycznych.

Aby się rozliczyć podatek i uzyskać zwrot podatku z Norwegii trzeba:

1. Skontaktować się z nami

Mogą Państwo rozpocząć procedurę rozliczeniową, wybierając najdogodniejszy dla Państwa sposób kontaktu z nami:

  • telefonicznie, dzwoniąc po numer: +48 32 294 92 63
  • wypełniając formularz kontaktowy widoczny po prawej stronie
  • pisząc do nas na adres e-mail: info@zwrotpodatkow.pl
  • przychodząc bezpośrednio do naszego biura podatkowego

Dzięki wielu kanałom kontaktowym mogą Państwo otrzymać niezbędne informacje na temat zwrotu podatku z Norwegii w sposób szybki i rzetelny.

2. Zebrać wszystkie niezbędne w procesie rozliczeniowym dokumenty 

Pracując w Norwegii na pewno otrzymali Państwo różne dokumenty od pracodawcy lub też z urzędu. Prosimy zapoznać się z działem Dokumenty i skompletować wszystkie wymagane do rozliczenia dokumenty. Dzięki temu będą Państwo mogli szybciej rozliczyć swój podatek i otrzymać należne z jego tytułu pieniądze. Do skompletowania pełnego wniosku podatkowego będą Państwo potrzebowali także dokumentów z naszej firmy. Możemy je do Państwa przesłać za pomocą tradycyjnej poczty lub też drogą elektroniczną. W przypadku poczty e-mail trzeba będzie samemu wydrukować sobie komplet potrzebnych dokumentów.

3. Przesłać dokumenty na adres naszego biura

Komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów, o których więcej można się można się dowiedzieć w dziale Dokumenty, trzeba przesłać do nas listem poleconym lub poprzez kuriera. Adres do wysyłki to:

“Jubira” F.H.U.
ul. Sienkiewicza 25b/1
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie

z dopiskiem “Zwrot podatku Norwegia”

Uwaga! Jednocześnie prosimy, aby przed przesłaniem do nas kompletu dokumentów sporządzić kserokopie wszystkich oryginalnych dokumentów. Nasze biuro nie odpowiada za nieprawidłowości, jakie mogą wystąpić podczas przesyłania dokumentów poprzez pocztę lub firmę kurierską.

4. Skalkulować szacunkową wysokość zwrotu

Po dokonaniu dogłębnej analizy wszystkich przesłanych przez Państwa na adres naszego biura dokumentów oraz sporządzeniu deklaracji podatkowej, będziemy mogli dokonać szacunkowej kalkulacji zwrotu lub niedopłaty podatku. Wyliczona kwota nie jest wiążąca i może ulec zmianie, stąd też dane z kalkulacji nie mogą służyć jako wyznacznik faktyczny rozliczenia podatkowego.

5. Przekazać do urzędu w Norwegii komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia podatku

Mając komplet dokumentów, jaki wymagany jest podczas rozliczenia podatku w Norwegii, w Państwa imieniu przekazujemy go do odpowiedniej instytucji finansowej. W przypadku niejasności lub nieprawidłowości jesteśmy upoważnieni, aby w Państwa imieniu interweniować i ponaglać norweski urząd. Staramy się interweniować, aż do momentu uzyskania kwoty zwrotu, która byłaby dla Państwa satysfakcjonująca.

6. Przekazać Państwu pieniądze z tytułu rozliczenia z norweskim urzędem

Otrzymując pozytywną decyzję podatkową, norweski urząd może przelać kwotę zwrotu podatku bezpośrednio na państwa rachunek bankowy założony w Polsce lub w Norwegii, ale może również wysłać czek na adres korespondencyjny zarejestrowany w urzędzie. Czek można zrealizować w odpowiedniej placówce bankowej w Polsce, która realizuje czeki zagraniczne, na terenie Norwegii lub za pośrednictwem naszego biura.