Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Aktualne zasady współpracy w czasie epidemii

Aktualne zasady współpracy w czasie epidemii

Drodzy klienci,

informujemy, iż nasze biuro jest czynne i możecie za naszym pośrednictwem wykonać swoje rozliczenia podatkowe czy uzyskać inne świadczenia socjalne z zagranicy. Pomożemy Wam również w rozliczeniach rocznych przed polskim Urzędem Skarbowym. Cały czas możecie liczyć na naszą pomoc! Dla Waszego bezpieczeństwa całą procedurę możemy wykonać zdalnie, lub możecie odwiedzić nasze biuro, zachowując zasady bezpieczeństwa.

Jak dokonać rozliczenia zdalnie?

 1. Zeskanuj/zrób zdjęcie swoich dokumentów, podaj nam swój numer kontaktowy i wyślij je do nas na maila: info@zwrotpodatkow.pl
 2. Oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy Ci krok po kroku całą procedurę
 3. Mailem zwrotnym / lub na Twój adres korespondencyjny odeślemy do skompletowania wszystkie niezbędne dokumenty
 4. Dostałeś dokumenty? Zadzwoń do nas (+48 510 222 266, +48 602 370 506) ! Wyjaśnimy Ci jak je uzupełnić :)
 5. Wypełnione dokumenty przesyłasz do nas pocztą lub kurierem
 6. Sprawdzamy skompletowany przez Ciebie wniosek i przesyłamy go do właściwego urzędu za granicą, a Ty czekasz na swój zwrot :)

Rozliczasz się z podatku z Niemiec, z Holandii i potrzebujesz zaświadczenie z polskiego Urzędu Skarbowego o Twoich dochodach? Również możesz pozyskać je zdalnie z Urzędu! Jak to zrobić? Wyjaśniamy poniżej:

 1. Pobierasz z naszego biura specjalny urzędowy wniosek o wydanie zaświadczenie wraz z odpowiednim drukiem (do rozliczenia z Niemiec- druk UE/EOG, z Holandii- formularz UE/WE). Możesz go dostać od nas na adres mailowy lub na adres korespondencyjny.
 2. Wniosek musisz uzupełnić oraz podpisać. Masz pytania jak to zrobić? Zadzwoń do nas (+48 510 222 266, +48 602 370 506), pomożemy!
 3. Regulujesz opłatę skarbową na konto bankowe swojego Urzędu Miasta. Znajdziesz je na stronie internetowej swojego Urzędu.
 4. Odsyłasz korespondencyjnie do swojego Urzędu Skarbowego: *uzupełniony i podpisany wniosek o wydanie zaświadczenia, *druk UE/EOG/ UE/WE/ EU/EWR, *potwierdzenie uregulowania opłaty skarbowej
 5. Czekasz na wydanie zaświadczenia przez Urząd. W chwili obecnej wszystkie zaświadczenia są wysyłane na adres korespondencyjny podatnika.

Chcesz do nas przyjechać? Nie ma problemu ! Jednak dla Twojego i naszego bezpieczeństwa, obsługę bezpośrednią przeprowadzamy według poniższych zasad:

 1. Zapraszamy do kontaktu tylko osoby zdrowe. Jeśli czujesz się źle prosimy #zostańWdomu i załatw Twoje rozliczenie zdalnie!
 2. Przy każdym stanowisku do obsługi może znajdować się tylko jedna osoba. Łącznie mamy możliwość przyjęcia w jednym czasie trzech osób.
 3. Odległość pomiędzy klientem ,a pracownikiem wynosi 1,5 metra
 4. Obsługa odbywa się poprzez przegrodę antywirusową znajdującą się przy każdym stanowisku. Dodatkowo nasi pracownicy dla Waszego i własnego bezpieczeństwa zostali wyposażeni w przyłbice antywirusowe.
 5. Każdego z Was będziemy prosić o zdezynfekowanie  rąk przed obsługą
 6. Każde stanowisko zostanie także poddane dezynfekcji przed rozpoczęciem obsługi i po jej zakończeniu.

Dbajcie o siebie w tym trudnym czasie i jeśli to możliwe #zostańWdomu, zadzwoń do nas i wszystko załatw zdalnie.