Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Szwedzi ruszają na podbój Europy, ale… potrzebują pomocy imigrantów

Szwedzi ruszają na podbój Europy, ale… potrzebują pomocy imigrantów

Północna Europa staje się coraz bardziej atrakcyjna dla imigrantów zarobkowych. Skandynawia przeżywa prawdziwe oblężenie pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, wśród których bardzo dużą grupę stanowią Polacy. Nie jest to jednak przypadek! Jest to bardzo dobrze zorganizowana akcja rekrutacyjna szwedzkich i norweskich pracodawców. Dzięki czemu wiele osób może znaleźć bardzo dobrze płatną pracę, a także ubiegać się o zwrot podatku ze Szwecji.

Wiele Skandynawskich firm bardzo szybko się rozwija, co powoduje wzrost zapotrzebowania na pracowników. I tutaj pojawia się szansa dla wielu specjalistów, którzy chcieliby rozwinąć swoje doświadczenie zawodowe. Szwedzi szukają przede wszystkim inżynierów stolarzy, murarzy i dekarzy. Często też zdarza się, że oferty kierowane są do kierowców i pod pracowników obsługi maszyn budowlanych.
Takie kierunki pracy są bardzo dochodowe, a to oznacza, że można zarobić całkiem sporo pieniędzy. Do tego dochodzą jeszcze różne świadczenia dodatkowe, z których także mogą korzystać imigranci. A po pracy można się ubiegać o zwrot podatku ze Szwecji.

Prace sezonowe powoli dobiegają końca, ale firmy w Skandynawii nadal poszukują pracowników. Tutaj można skorzystać z pracy w pełnym wymiarze godzin lub z kontraktu zawodowego. Co w przypadku prac długoterminowych jest bardzo opłacalne.

Warto próbować i warto starać się podejmować zatrudnienie w Skandynawii, bo płace w tym rejonie Europy są bardzo wysokie, a warunki zatrudnienia bardzo korzystne dla imigrantów.