Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Świętujemy 20-lecie działalności!!!

Świętujemy 20-lecie działalności!!!

Dokładnie 10.09.2018r. mija 20 lat odkąd świadczymy dla Was usługi rozliczeń zagranicznych!

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku odzyskując dla Was zwrot nadpłaconego podatku z Niemiec. Wówczas wiele osób nie było świadomych, iż przysługuje im zwrot podatku. Cała procedura odzyskania zwrotu z Niemiec nie należała również do najłatwiejszych. Wszystkie formularze należało odręcznie uzupełniać i odsyłać bezpośrednio do niemieckiego Urzędu Skarbowego- Finanzamt, gdyż nie posiadaliśmy żadnego systemu elektronicznego. Z biegiem czasu, oraz wraz ze wzrostem świadomości klientów o możliwości starania się o zwrot podatku z Niemiec, ulepszyliśmy wszelkie procedury, w tym stworzyliśmy system elektroniczny służący ewidencji dokumentacji, aby usprawnić naszą pracę.

W latach 90-tych to właśnie Niemcy stanowiły główny kierunek wyjazdów zarobkowych klientów.

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej dnia 1 maja 2004 pozwoliło na otwarcie wielu granic, co przyczyniło się do emigracji Polaków w celach zarobkowych już nie tylko do Niemiec, ale i do większości Państw Wspólnoty Europejskiej. Tak duża zmiana zapoczątkowała również rozwój naszej działalności. Oprócz osób zainteresowanych zwrotem podatku z Niemiec, pojawiały się również osoby z zapytaniem o rozliczenie z Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii czy Skandynawii. Nie mogliśmy zostać obojętni na potrzeby naszych klientów i postanowiliśmy z biegiem lat wprowadzić usługi rozliczeń zagranicznych również z pozostałych krajów.

Wejście Polski do Unii Europejskiej pozwoliło również, na wnioskowanie przez Polaków pracujących w Wspólnocie, o świadczenia rodzinne, dzięki którym mogli usprawnić swój budżet domowy. W tym wypadku również postanowiliśmy pomóc naszym rodakom w odzyskaniu ich pieniędzy i wprowadziliśmy usługę odzyskania zasiłku rodzinnego z Niemiec (Kindergeld) i z Norwegii.

To właśnie dzięki Wam nasza działalność się rozwijała i nadal rozwija! Dziękujemy Wam za Wspólne 20 lat !