Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Stewardessa – czyli praca ponadnarodowa. Aspiracje, marzenia, perspektywy. Cz.3

Stewardessa – czyli praca ponadnarodowa. Aspiracje, marzenia, perspektywy. Cz.3

Praca w chmurach to dla wielu młodych dziewczyn praca marzeń. Mimo, że ciężki i wymagający, zawód stewardessy wybierany jest coraz częściej przez zdolne osoby, które z powodzeniem znajdują zatrudnienie w największych liniach lotniczych świata. Co skłania ich do podjęcia takiej decyzji?

Możliwość zwiedzania świata oraz poznania innych kultur, ciekawych osobowości, zakosztowania luksusu i rzeczy, jakich nie można nabyć w Polsce, oderwanie się od polskiej rzeczywistości o oczywiście atrakcyjne wynagrodzenie to tylko niektóre z powodów, dla których opłaca się być stewardessą.

Dla wielu osób praca stewardessy wydaje się być „kelnerowaniem” na pokładzie samolotu. W rzeczywistości dziewczyny zatrudnione na tym stanowisku dbają przez cały czas o bezpieczeństwo i komfort podróży pasażerów. Stewardessa musi posiadać wysokie kwalifikacje oraz przejść wiele testów, uprawniających ją do pracy w tym zawodzie.

Jakie umiejętności trzeba posiadać, żeby zostać cenioną stewardessą? Koniecznie przeczytaj: Stewardessa – czyli praca ponadnarodowa. Aspiracje, marzenia, perspektywy. Cz.2

Na pokładzie samolotu można spotkać gwiazdy filmowe, gwiazdy sportu, czy też inne wybitne osobistości. Spędzając czas wolny w jednym z najlepszych hoteli w centrach stolic wielkich miast także można liczyć na wyjątkowe spotkania i świetnie spędzone chwile. Możliwość spotkania nowych ludzi i zwiedzania świata przemawia do wielu młodych dziewczyn, pragnących w ten sposób doświadczyć „nieosiągalnego.”

Jakie są wady i zalety pracy jako stewardessa? Przeczytaj w artykule: Stewardessa – czyli praca ponadnarodowa. Aspiracje, marzenia, perspektywy. Cz. 1