Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Sezon owocowo-warzywny rozpoczęty na dobre

Sezon owocowo-warzywny rozpoczęty na dobre

Polacy dobrze wiedzą, że koniec maja to najlepszy okres na podejmowanie pracy za granicą. To właśnie wtedy na dobre rozpoczyna się sezon prac wakacyjnych. Holenderscy przedsiębiorcy powoli zacierają ręce i czekają na zyski. Co roku wierzą oni, że uda się wypracować jeszcze większe zyski niż w roku poprzednim. Czy ten rok będzie lepszy niż ubiegły? Co wpływa na zwiększenie sprzedaży i kto może liczyć na duży zwrot podatku z Holandii?

Wśród Polaków, którzy chętnie emigrują, Niderlandy wydają się być bardzo kuszącym krajem. Głównie za sprawą bardzo dużej ilości miejsc pracy. Warunki zatrudnienia są całkiem przyzwoite, za to pieniądze jakie można zarobić w krótkim czasie są na pewno bardzo kuszące. Warto pamiętać, że im więcej zarobimy, tym większy zwrot podatku z Holandii otrzymać możemy.

W kraju tulipanów głównym źródłem zarobkowania w sezonie są kwiaty, warzywa i owoce. Czyli przemysł ogrodniczo-rolniczy. Praca wydaje się być ciężka, choć nie zawsze tak jest. Często imigranci są przenoszeni na stanowiska elektroniczne, gdzie zamiast siły mięśni wykorzystują komputery do sterowania maszynami. Dodatkowo im lepsza posada, tym lepsze są również godziny pracy i wyższe wynagrodzenie. Nie każdy jednak może podjąć lepsze stanowisko. To wszystko zależy od tego jak wygląda jego praca na najniższym szczeblu, czy się stara, czy ma motywację do działań, czy wyróżnia się na tle innych pracowników i czy umie komunikować się z innymi chociażby w języku angielskim.

Warto próbować i warto się starać. Przecież każdy, kto wyjeżdża do pracy sezonowej chciałby zarobić większe pieniądze – to oczywiste. Motywującym może być też fakt, że podejmując pracę w Niderlandach mamy możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych i ubiegać się o zwrot podatku z Holandii zaraz po powrocie do Polski. Zachęcamy wszystkich, którzy się wahają. Jeżeli chcesz podjąć się pracy sezonowej, nie zwlekaj i już dziś rozpocznij poszukiwania odpowiedniej oferty dla siebie.