Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Rozkwit branży turystycznej w Holandii

Rozkwit branży turystycznej w Holandii

Według szacunków agencji statystycznej, w tym roku wakacje w Holandii spędzi nawet 3,2 mln obcokrajowców. Większość z nich spędzi swój urlop na holenderskim wybrzeżu, które jest jednym z najatrakcyjniejszych zakątków całego kraju. Największą grupę urlopowiczów w Holandii stanowią Niemcy. Według statystyk jest ich aż 33% wszystkich turystów. Na drugim miejscu plasują się Belgowie – 15%.

Rozkwit sektora turystycznego w Holandii to także okazja dla pracowników sezonowych, którzy bardzo chętnie spędzają wakacje dorabiając na holenderskich farmach, plantacjach czy fabrykach. Wiele osób z Polski decyduje się na wyjazd z kraju, kuszeni przez agencje zatrudnienia, które nie tylko pomagają dobrać odpowiednią pracę, ale też pomagają przy dopełnianiu formalności urzędowych. Dzięki temu Polacy nie muszą się obawiać o swoje zatrudnienie.

Wielu naszych rodaków wyjeżdża do pracy na 2 – 3 miesiące, w trakcie przerwy wakacyjnej. Jest to bardzo dobry czas, aby podreperować studencki budżet i zadbać o swoje finanse. Dodatkowo większość z zatrudnionych osób może starać się po powrocie o zwrot podatku z Holandii. Co poniektórzy po 2 lub 3 miesiącach pracy postanawiają przedłużyć swój pobyt w Niderlandach, zostając tam na rok, dwa, a czasem i na całe życie.

Zachęcamy do korzystania z uroków pięknej pogody i podróżowania do Holandii zarówno w celach zarobkowych jak i turystycznych. Więcej informacji o tym jak znaleźć pracę w kraju tulipanów i co warto wiedzieć zanim podpiszemy umowę z pracodawcę, znaleźć można na naszej stronie internetowej.