Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Praca i zasiłki w Irlandii – czyli co powinni wiedzieć Polacy na Zielonej Wyspie

Praca i zasiłki w Irlandii – czyli co powinni wiedzieć Polacy na Zielonej Wyspie

Jedyną pozytywną informacją jest fakt nowej zachęty do podejmowania pracy w Irlandii.

Warto podkreślić, że podejmując zatrudnienie w Irlandii zarobi się praktycznie dwukrotnie więcej niż pozostaje się na zasiłku, którego aktualna wysokość sięga ok. 180 EUR tygodniowo. To przekonuje do szukania posady, a nie pozostawania na zasiłku do końca jego trwania.

A co z podatkiem od dochodów w Irlandii – na czym polega?

Sposobów na rozliczenie podatkowe jest wiele. Niemniej o wiele trudniej rozliczyć się ze swoich legalnych dochodów wówczas, gdy nie zostały zarobione w Polsce, ale na przykład w Irlandii. Codziennie otrzymujemy pytania na jakie warto sobie odpowiedzieć podczas starania się o rozliczenie z urzędem podatkowym w Irlandii. Polacy nadal obawiają się trudności związanych z procedurami podejmowania legalnej pracy na Zielonej Wyspie.

Chcesz starać się o zwrot podatku z Irlandii, ale nie masz kompletnie głowy do tego, jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci we wszystkim. Znamy się doskonale na irlandzkich rozliczeniach podatkowych, bo o zwrot podatku z Irlandii staramy się od wielu lat, z powodzeniem i zadowoleniem naszych klientów.