Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Polacy w Norwegii nie narzekają na nudę

Polacy w Norwegii nie narzekają na nudę

Trzeba jednak pamiętać, że to my sami wiemy najlepiej czego nam potrzeba i jak chcemy by wyglądało nasze życie.

Wielu z nas poszukuje latami swojego miejsca na ziemi. Ale jedno jest pewne, wielu odnalazło to miejsce w Norwegii. Świadczy o tym nie tylko ilość rozliczeń dotyczących zwrot podatku z Norwegii, ale również ilość Polaków pracujących legalnie na terenie tego kraju.

Aby rozliczyć podatek z Norwegii na początku trzeba podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego biura podatkowego. Na naszym rynku jak grzyby po deszczu zaczęły rosnąć małe firmy, które oferują zwrot podatku z Norwegii i inne finansowe zwroty. Czy warto im zaufać? Wątpię. Lepszą opcją jest wybór firmy, która posiada wieloletni staż i która ma duże doświadczenie w realizowaniu usług międzynarodowych finansowych. Wówczas mamy pewność, że odzyskamy pieniądze i będziemy mogli spokojnie oczekiwać na ich transfer z Norwegii do Polski.

Czy pracując w Norwegii można narzekać na brak zajęć? Z pewnością nie. Wielu naszych rodaków wyjechało już do tego skandynawskiego kraju i bardzo szybko uzyskali zatrudnienie. Dodatkowo, legalna praca w tym kraju pozwala im na korzystanie z tamtejszych świadczeń. A w wolnych chwilach kraina fiordów zaprasza do odkrywania jej piękna. I na to Polacy także mają czas, zwiedzając wyjątkowe miejsca.