Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Polacy coraz bardziej doceniani w Norwegii

Polacy coraz bardziej doceniani w Norwegii

Przede wszystkim praca. To nieodzowny element życia każdego człowieka. Wszyscy pracujemy, aby zapewnić sobie i swoim rodzinom jak najlepsze warunki do życia. Norwescy pracodawcy są podobnego zdania, że praca powinna być godnie wynagradzana i dlatego też coraz częściej decydują się na podnoszenie płac dla swoich pracowników. Polacy dzięki temu korzystają podwójnie, ponieważ z jednej strony zarabiają więcej, a z drugiej strony mogą uzyskać większy zwrot podatku z Norwegii, kiedy będą rozliczać się z tamtejszym fiskusem.

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że Polacy urośli w oczach norweskich pracodawców do rangi bardzo wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się najlepiej na swoim fachu i którzy w sposób uczciwy i bardzo pracowity podchodzą do powierzonych im obowiązków. Nic więc dziwnego, że tak duża liczba Polaków wyjeżdża rocznie właśnie do Skandynawii.

Wspomniany zwrot podatku z Norwegii, to także swoistego rodzaju nagroda, za dobrze wykonaną pracę. Można się o niego starać po powrocie do Polski, po zakończonym stosunku pracy z norweskim pracodawcą. Na mocy międzynarodowych umów i porozumień o unikaniu podwójnego opodatkowania Polacy mogą skorzystać z przywileju i odzyskać większość pieniędzy, jakie pracodawca wpłacał do urzędu z racji ich zatrudniania.

Można więc śmiało stwierdzić, że praca w Norwegii przynosi wiele korzyści, a co za tym idzie przyciąga coraz to nowym imigrantów, którzy poszukują swojego stałego miejsca na ziemi. Czy możemy liczyć, że kiedyś tak samo będzie w Polsce? Miejmy taką nadzieję. A tymczasem wszystkich zainteresowanych zagadnieniem, o którym pisaliśmy, czyli czym jest zwrot podatku z Norwegii, zachęcamy do lektury artykułów na naszej stronie.