Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Niemiecki Kindergeld do zmiany – SPRAWDŹ!

Niemiecki Kindergeld do zmiany – SPRAWDŹ!

Kindergeld to zasiłek rodzinny z Niemiec. Mieszkasz i pracujesz w Niemczech i chcesz starać się o Kindergeld, czyli zasiłek rodzinny z Niemiec? Koniecznie skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrozumieć na czym polegają niemieckie świadczenia rodzinne. Dzięki naszej pomocy zrozumiesz na czym polega Kindergeld, czyli najpopularniejszy zasiłek rodzinny z Niemiec, który przyznawany jest już od wielu lat także Polakom, którzy pracują i mieszkają za naszą zachodnią granicą. Staranie się o Kindergeld, czyli zasiłek rodzinny z Niemiec za naszym pośrednictwem, to sposób na uzyskanie dużych pieniędzy, które można w całości przeznaczyć na dziecko lub dzieci.

Kindergeld przyznawany jest osobom, pracującym legalnie w Niemczech i posiadającym potomstwo. Doskonale wiemy jak go uzyskać w możliwie najwyższej wysokości – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem podatków zagranicznych. O Kindergeld, czyli zasiłek rodzinny z Niemiec staramy się dla wielu Polaków, a jego wysokość związana jest z osiąganymi dochodami, ilością posiadanych dzieci oraz z kwotą pobieranych w Polsce świadczeń na dzieci.

Zmiany z korzyścią dla rodzin

Na zlecenie niemieckiej Komisji Finansów stawka Kindergeld wzrośnie dwukrotnie. Z mocą wsteczną za każde dziecko można otrzymać po 4 euro za miesiąc od początku 2015 roku, a od 2016 roku nastąpi kolejna podwyżka po 2 euro na miesiąc za każde dziecko. Ważna informacja jest taka, że podwyżka obowiązująca z mocą wsteczną nie będzie wliczana do obliczeń dochodu rodziny, uprawniających do przyznawania ulg i zwolnień w UK.