Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Niemcy nie podniosą podatków z uwagi na napływ imigrantów. Chcą nowego podatku w całej Unii Europejskiej!

Niemcy nie podniosą podatków z uwagi na napływ imigrantów. Chcą nowego podatku w całej Unii Europejskiej!

Niemieckie media donoszą, że Europa zaczyna pogrążać się w chaosie spowodowanym zbyt dużym napływem imigrantów na nasz kontynent. Niestety niesie to ze sobą także bardzo duże straty finansowe, które trzeba w jakiś sposób zniwelować. Dlatego też rząd Niemiec bardzo mocno zastanawia się skąd pozyskać dodatkowe środki na walkę z nielegalnymi imigrantami. Czy to oznacza, że Polacy przebywający za Odrą i pobierający świadczenia i ubiegający się o zwrot podatku z Niemiec mogą czuć się zaniepokojeni sytuacją panującą obecnie w RFN?

Na ten moment Polacy nie powinni się obawiać o swoją pracę i przyszłość w Niemczech. Niestety napływ uchodźców powoduje, że jak donosi dziennik Sueddeutsche Zeitung – rząd szykuje podwyżki cen paliw i podatku VAT, a to na pewno odbije się także na zarobkach wielu mieszkańców RFN. Czy te informacje się potwierdzą? Na razie jeszcze nie wiadomo – rzecznik niemieckiego rządu póki co zaprzecza takim doniesieniom. Patrząc i obserwując bieżące informacje w Europie trudno jednak przypuszczać, że kraje najmocniej rozwinięte takie jak Niemcy czy Francja będą bezczynnie czekały, aż wreszcie coś się stanie.

Na ten moment Polacy nie powinni się obawiać swojej przyszłości i kariery zawodowej w Niemczech. Nasi specjaliści nadal szturmują rynki pracy i podejmują coraz to lepiej płatne prace na terenie całych Niemiec. Mało tego, cały czas korzystają z różnych świadczeń, ubiegają się o zwrot podatku z Niemiec i mają bardzo duże wsparcie ze strony władz lokalnych jak i rządowych.

Według najnowszych doniesień, Niemcy rozmawiają z Komisją Europejską o podatku solidarnościowym, który mógłby stać się bardzo przydatny w sytuacji kiedy imigrantów przybędzie tak dużo, że kraje UE nie będą w stanie nad nimi zapanować. Tak więc jesteśmy świadkami dużych przemian w całej Europie, które mają na celu przywrócenie spokoju i ładu nie tylko w poszczególnych krajach, ale i w całej strefie Shengen. A co za tym idzie, także na europejskim rynku pracy.

Zachęcamy już teraz do poszukiwania pracy i rozliczania podatku. Zwrot podatku z Niemiec to nie tylko dodatkowy zastrzyk gotówki, ale też obowiązek jaki ciąży na każdym z emigrantów.