Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Nauka czy kasa? Najlepiej płatne zawody w USA, do których nie potrzeba studiów. Cz.2

Nauka czy kasa? Najlepiej płatne zawody w USA, do których nie potrzeba studiów. Cz.2

Kiedy zastanawiasz się czy w dzisiejszych czasach edukacja w szkole wyższej będzie Ci do czegokolwiek potrzebna, to nie jest właściwy artykuł dla Ciebie. A może jest zupełnie odwrotnie? Być może to niedługo Ty będziesz zarabiać takie pieniądze?

Jeżeli wystarczyłyby Ci zarobki w kwocie do 56 tysięcy dolarów rocznie, zajrzyj do pierwszej części artykułu, czyli Nauka czy kasa? Najlepiej płatne zawody w USA, do których nie potrzeba studiów. Cz.1. Są jednak w Stanach możliwości znalezienia jeszcze lepiej płatnej pracy i to bez skończenia najlepszej uczelni w kraju!

Średnio 57 tysięcy zarobić może w Stanach Zjednoczonych motorniczy metra. Nie potrzeba mieć skończonych studiów, aby pracować w tym zawodzie, ale załapać się do niego jest dosyć ciężko. Łatwiej może być na dostać się na stanowisko kierownika działu zaopatrzenia. Mediana zarobków rocznych w tym zawodzie to kwota ponad 58 tysięcy dolarów w ciągu roku.

60 tysięcy dolarów rocznie możesz zarobić w charakterze detektywa przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego, artysty, farmera lub rolnika. Okazuje się więc, że nawet inwestując w ziemię można w Stanach Zjednoczonych w dzisiejszych czasach się nieźle dorobić.

Jeszcze lepsze zarobki są w branży modowej, gdzie zarobki powyżej 64 tysięcy dolarów rocznie zdarzają się dość często. Wystarczy tylko znaleźć dla siebie odpowiedni moment i we właściwym momencie wejść na rynek. Na zarobki powyżej 65 tysięcy na rok mogą liczyć także serwisanci siłowni elektrycznej, pracownicy elektrowni, dyspozytorzy energii elektrycznej, serwisanci wind, czy też zarządcy kasyna, detektywi lub śledczy.
Można także spełniając swoje pasje liczyć na zarobki bliskie 100 tysięcy dolarów na stanowisku pilota linii lotniczych czy też kontrolera ruchu powietrznego. Wystarczy więc dobrze się rozejrzeć i znaleźć pracę dla siebie.