Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Holendrzy poszukują pracowników – czy warto wyjechać?

Holendrzy poszukują pracowników – czy warto wyjechać?

Wakacje rozpoczęły się pełną parą. Przez Europę przetaczają się fale upalnego powietrza, co powoduje, że zmienia się klimat naszego kontynentu. W związku z tym zmienia się również zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Bardzo dobrze widać to na przykład w Holandii, gdzie obecnie najbardziej potrzebni do pracy są pracownicy z branży ogrodniczej i rolniczej. Pracodawcy chętnie przyjmują osoby, które wykazują się większą wytrzymałością fizyczną, z racji tego, że podejmowane prace wymagają dużo siły. Polacy, którzy wyjeżdżają do Holandii powinni także pamiętać, aby kompletować dokumenty, jakie otrzymują od pracodawcy. Pozwoli im to starać się o wysoki zwrot podatku z Holandii.

Obecnie rynek zatrudnienia w kraju tulipanów jest bardzo mocno oblegany przez zagranicznych pracowników. Do pracy sezonowej wyjeżdżają nie tylko studenci i uczniowie szkół średnich, ale także młode małżeństwa, osoby bezrobotne i pracownicy, którzy korzystając z urlopu bezpłatnego emigrują aby podreperować trochę domowy budżet. Żeby znaleźć pracę w Holandii nie trzeba daleko szukać. Wystarczy wejść na stronę z ofertami zatrudnienia, a tam od razu pojawi nam się wiele ogłoszeń z kraju tulipanów.

Najczęściej można znaleźć oferty dotyczące zbiorów. I tak, wśród najnowszych ofert pojawiają się między innymi takie stanowiska jak: pracownik szklarni – okręcanie roślin (zarobek ok. 9,30 EUR za godzinę pracy), pracownik produkcji – kontroler jakości (zarobek ok. 9,70EUR za godzinę pracy), pracownik pakujący (zarobek ok. 8,80 EUR za godzinę pracy). Większość z tych ofert kierowana jest do imigrantów, przyjeżdżających do Holandii do pracy sezonowej. Polacy często korzystają z takiej możliwości dodatkowego zarobkowania. Pozwala im to nie tylko zarobić całkiem spore pieniądze, ale też szansę na ubieganie się o zwrot podatku z Holandii.

Holenderscy pracodawcy mają bardzo dużo ofert pracy, które zwykle są wystawiane w okresie wakacyjnym. Zatem nie warto zwlekać i już teraz rozpocząć poszukiwania pracy za granicą.