Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Holenderskie firmy poszukują polskich pracowników

Holenderskie firmy poszukują polskich pracowników

Na niespełna trzy miesiące przed rozpoczęciem wakacji, w internecie pojawia się coraz więcej ogłoszeń dotyczących pracy sezonowej. Prace dla mężczyzn, prace dla kobiet, prace dla studentów – niemal każda grupa zawodowa znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym jest jednak fakt, że ofert pracy wciąż przybywa, co oczywiście pozwoli wielu Polakom podjąć bardzo dobrze płatne zajęcia. Przypominamy także, że każdy kto pracował będzie za granicą legalnie, ma szansę ubiegania się o zwrot podatku z Holandii. Jest to bardzo istotne, ponieważ pieniądze z tego tytułu się nam należą.

Firmy w Holandii wolą Polaków

Przeglądając oferty zatrudnienia w Holandii można odnieść wrażenie, że są one w dużej mierze pisane pod pracę Polaków. Nie od dzisiaj wiadomo, że holenderscy pracodawcy cenią sobie zaangażowanie w pracę naszych rodaków. W końcu bardzo duża liczba imigrantów to właśnie mieszkańcy Polski. Inżynierowie, lekarze, pielęgniarki, ogrodnicy, rolnicy – to branże, które szczególnie upatrzyli sobie pracodawcy. To właśnie w tych branżach można najwięcej zarobić i najwięcej się nauczyć. Ofert bowiem nie brakuje.

Jeżeli wybierasz się za granicę pierwszy raz, to warto dowiedzieć się więcej na temat możliwości korzystania z różnych świadczeń socjalnych, dowiedzieć się co będzie potrzebne aby ubiegać się o zwrot podatku z Holandii. Często bywa tak, że praca przez trzy miesiące nagle przedłuża się o kolejne kilka miesięcy i tak rozpoczyna się kariera zawodowa poza granicami kraju.

Według analityków ds. zatrudnienia Holandia w tym roku będzie w czołówce krajów do których najchętniej będą emigrowali Polacy. Przemawiają za tym statystyki, które rok rocznie pokazują, że do Holandii wyjeżdża coraz więcej naszych rodaków.