Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Holandia z niecierpliwością czeka na imigrantów z Polski

Holandia z niecierpliwością czeka na imigrantów z Polski

Niderlandy przyciągają wielu młodych ludzi. Okazuje się bowiem, że pracy w Holandii jest bardzo dużo, a rąk do pracy cały czas brakuje. Najczęściej poszukiwani są ludzie do pracy przy zbiorach warzyw i owoców, a także do pracy na magazynach. Kwoty wynagrodzenia są różne i często uzależnione są od wieku osoby podejmującej zatrudnienie. Im młodsza osoba, tym mniej może otrzymać za godzinę pracy. Jest to wymóg holenderskiego ministerstwa pracy, który ma zapobiegać nadużyciom i wyzyskowi w pracy osób młodocianych. Oczywiście osoby dorosłe, które ukończyły 18 rok życia mogą także ubiegać się o zwrot podatku z Holandii. Dodatkowo można się ubiegać o zakwaterowanie pracownicze czy refundację dojazdu do miejsca pracy.

W okresie wakacyjnym więcej pracy mają także agencje zatrudnienia, które pomagają młodym ludziom na rozpoczęcie pracy za granicą. W szereg ich usług wchodzi wszystko co wiąże się z pracą za granicą. Od znalezienia zatrudnienia, po ustalenie warunków finansowych, kosztów zakwaterowania, opłat itp. Osoby, które podejmują pracę poprzez agencję zatrudnienia muszą się liczyć z tym, że część pieniędzy z wynagrodzenia będzie przeznaczona na prowizję agencyjną. Jednakże często nie są to na tyle wysokie koszty, aby nie opłacało się korzystać z usług takiej agencji. Często jest też tak, że w agencjach możemy uzyskać informację, gdzie możemy najkorzystniej rozliczyć się z pracy i starać się o zwrot podatku z Holandii.

Warto już teraz pomyśleć o pracy za granicą. Zachęcamy również do korzystania z naszych porad, konsultacji i oferty rozliczeń podatkowych. Nie czekaj – zacznij już teraz zmieniać swoje życie.