Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

David Cameron chce przyspieszyć datę referendum członkowskiego w UK

David Cameron chce przyspieszyć datę referendum członkowskiego w UK

Czego Wielka Brytania oczekuje w zamian?

Brytyjczycy mają wiele zastrzeżeń do funkcjonowania w Unii Europejskiej. Lista życzeń jest długa i dotyczy między innymi zastrzeżeń wobec ściślejszej integracji politycznej poszczególnych krajów członkowskich, ograniczeń zasiłków dla imigrantów pracujących w UK, a także zmniejszenia presji unijnego prawa na ustawodawstwo brytyjskie.

Kampania referendalna ma zostać przeprowadzona pozytywnie, z wydźwiękiem na „tak”. Głosujący będą odpowiadali w referendum na pytanie: “Czy Wielka Brytania powinna pozostać członkiem Unii Europejskiej?”. Ale czy rzeczywiście samo sformułowanie pytania wystarczy, aby odpowiedź była pozytywna? W świetle ostatnich wydarzeń na tle imigranckim, odpowiedzi budzą wątpliwości, a pojawiają się kolejne pytania, także dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Czy system podatkowy UE jest jednolity? Na to pytanie staramy się pośrednio w sposób wnikliwy i bardzo szczegółowy odpowiadać na naszym nowym portalu dotyczącym europejskich podatków. To tutaj znajdziesz bieżące i aktualne informacje dotyczące przepisów podatkowych i podatków obowiązujących w Unii Europejskiej. Dzięki nim będziesz mógł/mogła sam/a ocenić jednolitość w kształtowaniu się systemu podatkowego Unii Europejskiej. Możesz dowiedzieć się jak uzyskać świadczenia oraz zwrot podatku z Wielkiej Brytanii. W poszczególnych krajach jednak te podatki europejskie różnią się między sobą. Wszelkiego typu wzajemne powiązania dotyczące finansów w Unii Europejskiej łączymy ze sobą i opisujemy łatwo, prosto i przyjemnie. Z pomocą przychodzimy zwłaszcza wtedy, kiedy chodzi o zwrot podatku z Wielkiej Brytanii.