Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Bezstresowe zatrudnienie, czyli zarabiaj w Stanach z uśmiechem na twarzy

Bezstresowe zatrudnienie, czyli zarabiaj w Stanach z uśmiechem na twarzy

Są takie profesje, których wykonywanie eliminuje prawie w całości stresujące sytuacje. Mało tego, podejmując zatrudnienie na takich stanowiskach w USA ludzie całkiem dobrze mogą zarobić. Zawody te nie zawsze odpowiadają polskim realiom, ani pod względem zarobków, ani też sytuacji stresowych. Warto wiec zweryfikować katalog tych zawodów, w których w Stanach ludzie pracować uwielbiają i po prostu odstresować się!
Spośród bezstresowych profesji z rankingu stworzonego przez Amerykańskie Bureau of Labor Statistics i Occupational Information Network wybrane były zawody dobrze płatne, mające niskie ryzyko narażenia na stres. Na jego poziom ma również wpływ atmosfera pracy, stąd wybrane branże należą do jednych z tych w Ameryce, w których ten czynnik jest naprawdę imponujący.

Dyrektor artystyczny

Jest odpowiedzialny za nadzorowanie wizualnej strony w działaniach w agencjach reklamowych, czasopismach i magazynach, wydawnictwach czy produkcji filmowej. Spełnia się na swoim stanowisku i od razu widzi pozytywne wyniki swoich decyzji.

Audiolog

Czyli specjalista z jednej z dziedzin otorynolaryngologii. Audiolog przy pomocy specjalistycznej aparatury bada ewentualne uszkodzenia słuchu. Często podejmują indywidualne praktyki, na których potrafią zarobić niezłe pieniądze.

Ortodonta

Choć zawód stomatologa wymienia się wśród tych, które są najbardziej stresujące, ortodonta ma o wiele łatwiej. Zajmuje się on korektą i profilaktyką wad zgryzu i zarabia wyjątkowo dobrze. Ładny uśmiech jest w cenie, stąd ortodonta też jest pilnie poszukiwany.

Astronom

Człowiek, patrzący w gwiazdy i rozwijający swoje pasje, któremu jednocześnie za to płacą. Ten zawód nie przysparza zbyt wiele stresu, a że wiedza i zainteresowanie w tej profesji są wyjątkowo unikalne to i zarobki również!

Potrzeba specjalistów pozostaje duża także w Europie. Zapraszamy do lektury artykułu: Szanse czy zagrożenia? Zawody regulowane w Unii Europejskiej. Cz. 1l