Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Belgia rozpoczyna sezon turystyczny, czy padnie rekord?

Belgia rozpoczyna sezon turystyczny, czy padnie rekord?

Belgia cieszy się niesłabnącą renomą jako kraj, gdzie turyści mogą dużo zobaczyć, odpocząć, napić się pysznej belgijskiej czekolady i rozkoszować się smakiem tamtejszych pralin. Okazuje się, że także pracy tam nie brakuje – czy zatem Polacy mają szansę na większą ilość ofert właśnie z Belgii? Czy praca w Belgii się opłaca? Gdzie najlepiej szukać ofert?

Polskie agencje pośrednictwa pracy zaczynają się zaludniać. Młodzi, Starsi, Kobiety i Mężczyźni – ludzie w każdym wieku szukają pracy gdzie mogliby czuć się swobodnie, dobrze zarobić i do tego bezpiecznie wyjechać i wrócić. Dlatego też sektor pośrednictwa pracy każdego roku stara się dokładać wszelkich starań, aby móc sprostać oczekiwaniom swoich klientów. W ostatnim czasie wzrosła też liczba ofert jakie swoim odbiorcom proponują agencje pośrednictwa. Praca w Belgii to temat stosunkowo świeży, ale możemy być spokojni, również i do tego kraju na pewno wyjedzie sporo Polaków, którzy zechcą zarobić trochę pieniędzy przez wakacje.

Jakie branże szukają pracowników?

Podczas sezonu letniego, największym zainteresowaniem cieszą się kawiarnie, restauracje i bary, których zresztą w Belgii jest bardzo dużo. Dlatego też najwięcej ofert sezonowych to kelnerzy i kelnerki, kucharze, dekoratorzy, floryści, cukiernicy, piekarze. Oczywiście inne branże też cieszą się zainteresowaniem, na przykład branża logistyczna, informatyczna itp.

Zanim wyjedziemy z Polski, najpierw warto ustalić co, gdzie i od kiedy chcielibyśmy robić. Potem zacznijmy poszukiwania ofert, potem wysyłanie CV oraz listów motywacyjnych, a kiedy będziemy mieli już wszystko dograne, wtedy dopiero jedźmy do pracy.

Praca w Belgii może się okazać w tym roku strzałem w dziesiątkę. Belgowie szacują, że w tym roku padnie rekord turystów, którzy odwiedzą ich kraj. A to oznacza, że potrzebne będą ręce do pracy.