Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Anglia wciąż na TOPie – Polacy zaczynają masowo rozliczać swoje podatki

Anglia wciąż na TOPie – Polacy zaczynają masowo rozliczać swoje podatki

Według wielu różnych danych instytucji zajmujących się badaniem opinii publicznej wynika, że obecnie na tak zwanym TOPie nadal jest Anglia. Z czego to wynika? Dlaczego młodzi ludzie nie mniej chętnie wybierają kraje takie jak Niemcy, Austria, Szwecja czy Holandia? Otóż głównym powodem jest bariera językowa. W naszym społeczeństwie duży nacisk kładzie się na języki obce, jednak w większej części jest to język angielski, a mniej niemiecki, hiszpański czy włoski. I to właśnie możliwość komunikacji w dużej mierze powoduje, że Polacy chętniej wyjeżdżają do UK.

Dodatkowo wielu Polaków, których pytaliśmy o zdanie na temat tego co skłoniło ich do wyjazdu do UK za pracą odpowiadają, że klarowny system podatkowy, możliwość korzystania z wielu ulg i przywilejów, a także korzystne rozliczenia i możliwość starania się o zwrot podatku z Anglii. Nie bez powodu o tym piszemy, ponieważ 5 kwietnia zakończył się w UK rok podatkowy, a co za tym idzie, wielu Polaków może rozliczyć się z tamtejszym fiskusem.

Bardzo wiele osób chętnie korzysta z pomocy biur podatkowych, które działają na terenie całej Polski i mają w swojej ofercie nie tylko możliwość wnioskowania o zwrot podatku z Anglii, ale też pomagają i doradzają w kwestiach różnych świadczeń. Jeżeli ktoś jeszcze nie rozliczył się z brytyjskim urzędem, to warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek wraz z kompletem dokumentów, który pozwoli w szybkim tempie uzyskać pieniądze za zwrot podatku z Anglii. Nasze biuro bardzo chętnie pomoże wszystkim zainteresowanym. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura lub też odsyłamy do odpowiedniego działu na naszej stronie internetowej.