Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Stała praca to za mało? Zacznij pracę na kilku etatach

Stała praca to za mało? Zacznij pracę na kilku etatach

Jeżeli pracujesz w Polsce na pełen etat i ciągle zastanawiasz się nad tym co zrobić, aby zarabiać więcej pieniędzy – to może czas pomyśleć o zmianie pracy, albo o rozpoczęciu pracy na kolejnym etacie. Bardzo wielu Polaków tak robi i są z tego powodu zadowoleni. A co trzeba zrobić – sprawdź!

Praca na kilka etatów – brzmi dość irracjonalnie? Ale jest to jak najbardziej realne. Wystarczy tylko trochę pomyśleć, aby rozpocząć pracę w kolejnej firmie. Pracując przez cały rok na umowę o pracę mamy możliwość wykorzystania około 26 dni płatnego urlopu. Do tego dochodzi jeszcze urlop bezpłatny i ewentualnie jakieś zwolnienia zdrowotne w razie choroby. Koniec końców jesteśmy w stanie wygospodarować blisko dwa miesiące w ciągu roku, podczas których możemy rozpocząć pracę za granicą.

Są to coraz częstsze praktyki zawodowe, kiedy Polacy pracując przez cały rok w kraju, w trakcie wakacji wyjeżdżają do pracy za granicą. Oczywiście wiąże się to z różnego rodzaju poświęceniem, jak chociażby rozłąka z najbliższymi, brak wypoczynku czy nadmierny pracoholizm, ale ma to także swoje plusy. Przede wszystkim praca za granicą pozwala nam zarobić dużo pieniędzy. Przelicznik pieniężny jest na tyle duży, że zarobione za granicą pieniądze mogą mieć o wiele większą wartość w Polsce. Dodatkowo wielu Polaków może równocześnie ubiegać się o świadczenia socjalne, takie jak zapomogi, zasiłki czy pieniądze na utrzymanie dziecka. To wszystko skumulowane razem może dać nam naprawdę duże finansowej satysfakcji.

Nie każdy też wie, że pracując za granicą – nawet przez krótki okres czasu – można ubiegać się o zwrot podatku. Jest to forma rozliczenia podatkowego, która pozwala uzyskać nam dodatkowe pieniądze z tytułu unikania podwójnego opodatkowania. Wystarczy zgłosić się do Nas, a całą resztą zajmą się specjaliści do spraw podatkowych.