Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Planujesz powrót do domu na święta? Szykuje się wielka obniżka cen biletów lotniczych na trasie Polska-UK!

Planujesz powrót do domu na święta? Szykuje się wielka obniżka cen biletów lotniczych na trasie Polska-UK!

To bardzo dobra wiadomość na Polaków, którzy pracują na Wyspach Brytyjskich. Podróż do Polski w ciągu kolejnych kilku miesięcy może być o wiele tańsza. Jedna z sieci linii lotniczych planuje spore obniżki.

Jedna z największych firm lotniczych, czyli Ryanair już teraz zapowiada wielkie zniżki na bilety do końca roku oraz w pierwszych miesiącach przyszłego roku, na których z pewnością skorzystają także Polacy. Decyzja ta ma związek z szybkim rozwojem Ryanair, wysokich zarobkach jej pracowników oraz szeregiem zmian do wprowadzenia w najbliższym czasie.

Aktualnie przewoźnik zakłada, że w ciągu najbliższej dekady będzie przewoził nawet 180 milionów pasażerów rocznie. W samym 2015 roku już ich liczba przekroczyła 100 milionów. Ostatni wzrost zysków tej firmy był na poziomie 37% w stosunku do ubiegłego roku. Za przewoźnikiem same rekordy, związane z lataniem, a oszczędności znaleźli w wielu różnych obszarach. Na ich wpływ ma sytuacja na rynku, silniejszy funt, oszczędności na paliwie, itp.

Może się okazać, że w przyszłym roku będzie mieć miejsce prawdziwa wojna cenowa pomiędzy liniami lotniczymi. Poprawi się również z pewnością poziom obsługi klientów oraz standard przewozów. Na tym oczywiście skorzystają Polacy, którzy podróżują samolotami, czyli przede wszystkim emigranci zarobkowi.

Powrót do domu na Święta to doskonały czas, aby skorzystać z oferty biura podatków zagranicznych i wnioskować o zwrot podatku z UK. Z pewnością wystarczy chwila, by przekazać niezbędne dokumenty ważne do przygotowania rozliczenia. Dzięki temu już w nowym roku być może spotka nas przyjemna niespodzianka w postaci dużych pieniędzy z tytułu odzyskanego świadczenia, jakim jest zwrot podatku z UK.