Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Jeśli ferie zimowe to tylko w Austrii! – cz.3

Jeśli ferie zimowe to tylko w Austrii! – cz.3

Ciekawą propozycją dla fanów zimowego szaleństwa jest ziemia Salzburska. Oddalona od Tyrolu przepełnionego tłumami narciarzy jest schronieniem dla szukających spokoju w uroczych zakątkach Alp austriackich.
Zadbane trasy narciarskie, wydajne urządzenia do naśnieżania, wyjątkowe, rustykalne schroniska to tylko część z atrakcji jakie może zaoferować „Salzburger Sportwelt”. Tutaj, w sercu największego połączenia wyciągów narciarskich „Ski amadé’” można korzystać z uroków ponad 270 wyciągów, krzesełek i kolejek kabinowych, z aż 860 km tras i to wszystko dzięki jednemu karnetowi!

Tyrol – kraina zawodowych narciarzy – więcej czytaj w artykule: Jeśli ferie zimowe to tylko w Austrii! – cz.2

Głównym kompleksem narciarskim połączenia “Ski Amade” jest “Salzburg Sportwelt”. Składa się on z ośmiu ośrodków: Flachau, Wagrain, Altenmarkt-Zauchensee, Kleinarl, St. Johann-Alpendorf, Radstadt, Filzmoos oraz Eben.

Z dzielnicy o nazwie Alpendorf, położonej około 3 km od centrum mieszczą się liczne wysokiej klasy restauracje i rozpoczyna się wiele wyciągów kolejowych, które obsługują dojazd do największych terenów narciarskich w tej części Austrii.

Sama natura, zabawa , relaks i wspaniałe zaplecze sportowe zapewniają nam, że Salzburg Sportwelt w Austrii jest idealnym miejscem na zimowe sporty. Dodatkowo, po całodziennym szaleństwie na narach warto tutaj skorzystać z nowo wybudowanych basenów termalnych, gwarantujących wyjątkowe przeżycie, gdy przebywając w gorącej wodzie można wypłynąć na powierzchnię, na której temperatury są sporo poniżej zera!
Różnorodność w Salzburg Sportwelt jest gwarantowana. Czy jeździsz na nartach, szukając wielu doskonale przygotowanych stoków narciarskich lub snowboardowych, czy potrzebujesz tras do narciarstwa biegowego lub chcesz pojeździć na sankach z całą rodziną, a może tylko chcesz skorzystać z kolei górskich by z wysoka podglądać dziewicze Alpy – to wszystko gwarantuje Ci ten zimowy kurort.

Ludzie ogarnięci pasją narciarstwa mówią, że nie ma lepszego miejsca na narciarskie szaleństwa niż Salzburg Sportwelt.