Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Do Austrii na urlop i do pracy

Do Austrii na urlop i do pracy

Malownicze tereny austriackich kurortów wypoczynkowych co roku przyciągają rzesze turystów, którzy chcą aktywnie spędzić czas i pooddychać świeżym powietrzem. Pobyt w Austrii jest okazją dla wielu Polaków, aby nie tylko odpocząć, ale także zarobić trochę pieniędzy. Jak tego dokonać?

Kurorty alpejskie w Austrii to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie w porze jesienno-zimowej. Każdego roku przybywa tutaj nawet kilka milionów turystów. Właśnie dlatego pracodawcy austriaccy już teraz poszukują pracowników technicznych, którzy będą pomagać przy obsłudze tras narciarskich i szlaków górskich, kiedy na dobre rozpocznie się sezon zimowy. Mile widziane są osoby, które lubią spędzać czas na ośnieżonych stokach.

Co ważne, praca w Austrii pozwala uzyskać wiele korzyści. Począwszy od możliwości uzyskania zwrotu podatku za pracę za granicą, przez różne świadczenia dodatkowe – jak na przykład zasiłek rodzinny, a kończąc na stałym pobycie w tym kraju. Dzięki przejrzystym przepisom prawnym i bardzo dobrze funkcjonującym urzędom, bardzo łatwo jest uzyskać wszystkie istotne informacje dotyczące życia i zatrudnienia na terenie Austrii.
Wracając do informacji o miejscach pracy w turystyce, warto zaznaczyć, że większość ofert, kierowanych do zagranicznych pracowników, jest bardzo korzystna pod względem finansowym i nie tylko. Pracodawcy zwykle zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie na czas pobytu w Austrii. Dodatkowo bardzo często możemy spotkać się z możliwością podejmowania pracy „po godzinach”. Dzięki temu będziemy mogli zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Wielu pracodawców bardzo chętnie pomaga imigrantom w aklimatyzacji, a także w dopełnieniu wszystkich formalności związanych ze sprawami urzędowymi. Dlatego legalne zatrudnienie w Austrii może być dla nas bardzo korzystne.

Sezon narciarski w wysokich Alpach rozpocznie się już za kilka miesięcy, a przygotowania do niego trwają „pełną parą”. Czy wielu Polaków zdecyduje się na wyjazd do Austrii?