Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 +48 510 222 266 +48 500 221 797 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Zwrot podatku z Finlandii - prowizje


Zwrot podatku z Finlandii – opłaty

Naszym celem jest kompleksowe i indywidualne podejście do realizacji Państwa rozliczenia podatkowego z fińskim urzędem skarbowym. Właśnie dlatego do każdej deklaracji podatkowej podchodzimy profesjonalnie, wnikliwie sporządzając wniosek, będący podstawą uzyskania jak najwyższego zwrotu podatku z Finlandii. Dokładamy również wszelkich starań do tego, aby rozliczenie nastąpiło jak najszybciej. Mając duże doświadczenie w wykonywaniu zagranicznych rozliczeń podatkowych dla naszych Klientów, stale dbamy o podnoszenie jakości wykonywanych przez nas usług, co przekłada się na maksymalizację zwrotu podatku z Finlandii. Oferując Państwu kompleksową usługę dopasowaną do Państwa oczekiwań, staramy się zapewnić konkurencyjną cenę rozliczenia podatkowego.

Usługa rozliczenia podatku z Finlandii oferowana przez nasze biuro podatkowe wynosi 365,04 PLN netto (449 PLN z VAT). Koszt usługi obejmuje:

  • przekazanie Państwu wszystkich informacji związanych z procedurą rozliczeń podatkowych w Finlandii
  • przesłanie Państwu dokumentów, które pozwolą na skompletowanie dokumentacji rozliczeniowej
  • bieżąca pomoc w wypełnieniu dokumentacji podatkowej
  • sporządzenie pełnego rozliczenia podatkowego
  • przekazanie pełnego rozliczenia wraz z dokumentacją do właściwego urzędu skarbowego w Finlandii
  • bieżący kontakt w sprawie Państwa rozliczenia z fińskim urzędem skarbowym
  • wykonywanie pozostałych czynności finansowo-podatkowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do Klienta mogą Państwo spokojnie oczekiwać na jak najkorzystniejsze rozliczenie podatkowe z tytułu legalnego zatrudnienia w Finlandii. Zachęcamy do zapoznania się z etapami procedury rozliczenia podatkowego, które znajdą Państwo w dziale: Procedura.