Zadzwoń lub napisz

+48 32 297 39 04 +48 602 370 506 info@zwrotpodatkow.pl

lub

skorzystaj z formularza

Realizacja czeków urzędowych


Realizacja czeków urzędowych (UK, Irlandia, USA)

Jeżeli posiadacie Państwo czek urzędowy z Irlandii Płd., Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych (USA), to możemy go dla Państwa zrealizować. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby czas oczekiwania na realizację czeku nie przekraczał 10 dni oraz aby procedura była maksymalnie uproszczona.

Chcecie Państwo zrealizować swój czek urzędowy?

Wystarczy tylko zgłosić chęć jego realizacji w naszym biurze lub wypełniając formularz na stronie internetowej. Wysłać na adres naszego biura krótki formularz zgłoszeniowy, umowę pośrednictwa w usłudze (wydrukowaną oraz podpisaną), czek podpisany we wskazanym miejscu oraz kopię dokumentu tożsamości (aktualnego dowodu osobistego lub paszportu). Po otrzymaniu niezbędnych dokumentów, przekazujemy je do placówki bankowej, gdzie przeprowadzana jest ich weryfikacja. Następnie wypłacane są środki pieniężne, które przelewane są na wskazane w dokumentach konto bankowe (w PLN) lub przekazem pocztowym na wskazany przez Państwa adres. Nie ma możliwości przekazania środków z realizacji czeku w walucie obcej.

Nasze biuro realizuje czeki urzędowe, które wystawione są przez zagraniczne urzędy podatkowe. Otrzymuje się je ubiegając się o zwrot podatku z zagranicy.

Obecnie realizujemy czeki urzędowe, które wystawione są przez:

  • HM Revenue & Customs (HMRC) w Wielkiej Brytanii
  • Department of Social Protection (PRSI) oraz Ireland Revenue w Irlandii
  • Departament federalny i stanowy w USA (IRS)

Pomożemy Państwu również w sytuacji, kiedy czek z Anglii lub Irlandii straci ważność lub zostanie zgubiony – wówczas odzyskamy go dla Państwa ponownie. Dzięki sprawnie przeprowadzonej procedurze, bardzo szybko otrzymacie Państwo swoje pieniądze.

Opłata za realizację czeku z USA, Wielkiej Brytanii lub Irlandii w naszym biurze wynosi zaledwie 30 PLN. Więcej informacji na ten temat mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami w dogodny dla siebie sposób.